جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

ایرانسل فناوری تماس بر بستر شبکه‌ی بی‌سیم با نام VoWiFi را با موفقیت آزمایش کرد.

  ایرانسل در شبکه‌ی خود فناوری تماس بر بستر شبکه‌ی بی‌سیم با نام VoWiFi را آزمایش کرد تا بتواند در آینده به مشترکانش بر اساس این فناوری خدمات ارائه کند.

  تماس VoWiFi یا همان Voice over WiFi (تماس صوتی بر بستر شبکه بی‌سیم) از جمله فناوری‌های نوظهور ارتباطی در جهان است که برای برقراری تماس‌های صوتی با کیفیت مطلوب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  مشرکان ایرانسل با استفاده از VoWiFi می‌توانند در هر نقطه‌ای که یک شبکه وای فای در دسترس باشد، (حتی در خارج از کشور) بدون در نظر گرفتن پوشش شبکه اپراتور در آن منطقه، از طریق اتصال به وای فای، تماس‌های صوتی با سرعت و کیفیت بالا را تجربه کنند.

  ایرانسل پیش از این نیز تماس بر بستر شبکه‌ی نسل چهارم با نام VoLTE را با موفقیت آزمایش کرده بود.

  این خدمات احتمالاً در نمایشگاه ایران تلکام(که از فردا آغاز می‌شود) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد و در ماه‌های آینده برای استفاده همه‌ی مشترکان این اپراتور عرضه خواهند شد.

  فناوری‌های VoWiFi و VoLTE بر پایه فناوری تماس بر بستر IP یا همان VoIP کار می‌کنند و کاربران با استفاده از بستر اینترنت می‌توانند با کیفیت بسیار بالاتر از شبکه‌های 2G و 3G با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

  نظر شما در مورد آزمایش و استفاده از فناوری‌های جدید در کشور چیست؟


  این مطلب تا کنون 42 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 4 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها : بستر ,استفاده ,ایرانسل ,آزمایش ,vowifi ,شبکه‌ی ,فناوری تماس ,بستر شبکه‌ی ,موفقیت آزمایش ,قرار می‌گیرد ,شبکه‌ی بی‌سیم ,بستر شبکه‌ی بی‌سیم ,
  ایرانسل فناوری تماس بر بستر شبکه‌ی بی‌سیم با نام VoWiFi را با موفقیت آزمایش کرد.

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر